300. 000 $ ÖDÜLLÜ YARIŞMA

300. 000 $ ÖDÜLLÜ YARIŞMA

 

Huawei Global Tema Tasarım Yarışması 2020’ye başvurular 31 Temmuz’da sona eriyor.

Tasarımları seçilen yetenekli kişiler sadece para ödülü kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda resmi tema tasarımcıları olma fırsatını yakalayarak tüm dünyada mobil kullanıcılara yenilikçi deneyimler sunmak için Huawei ile işbirliği yapacak.

Dört kategoriden oluşan 2020 Huawei Global Tema Tasarım Yarışmasında bu yılki ödül havuzu toplam tutarı 300 bin dolar olarak belirlendi ve bu şimdiye kadarki en büyük ödül tutarı olma özelliği taşıyor.

Şirket açıklamasına göre, Huawei'nin geleneksel fotoğraf yarışması "Next Image 2020", 5 kategoride devam ediyor.

Birçok yetenekli Huawei akıllı telefon kullanıcısı, bu özel platformda buluşarak yeteneklerini değerlendirirken, ödüller kazanma şansı da yakalıyor.

Yarışmada, Türkiye'den başvuru yapılabilecek 5 farklı kategori yer alıyor. Kategoriler şöyle:

Sadece elektronik kayıtların kabul edileceği yarışmaya başvurular, Huawei Community web sitesinden veya Huawei Next Image 2020 global sayfasından alınacak. e-posta ile yarışma kaydı göndermek kabul edilmeyecek.

Yarışma başvurularında yer alacak tüm fotoğrafların Huawei telefon kameraları ile çekilmiş olması gerekiyor. Daha önce herhangi bir yarışmada ödül kazanan veya halka açık bir dergide yayınlanan başvurular kabul edilmeyecek.

Yarışmaya, 31 Temmuz saat 19.00'a kadar katılım sağlanabiliyor.

29.07.2020 (Haber Merkezi)