BANKADA ONLİNE STAJ

BANKADA ONLİNE STAJ

 

QNB Finansbank, öğrencilere fayda sağlamaya devam etmek amacıyla staj programlarını online platforma taşıyor.

Bankadan yapılan açıklamada, uzman ve dinamik koçlar tarafından işbirlikçi bir ortamda verilecek eğitimler, öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişim becerilerini geliştirmeye odaklanıyor.

Genel Müdürlük Finans Pro online staj programı kapsamında öğrencilere, kişisel gelişim eğitimleri ve mesleki eğitimler, network oluşturma, sunum tekniklerini geliştirme gibi içeriklerin olduğu bir deneyim sunuluyor.

Ayrıca, süreç içerisinde bir staj danışmanından destek alabilecek ve geri bildirim görüşmeleri yaparak öğrenciler, online stajlarını değerlendirebilecek.

Program için son başvuru tarihi 21 Haziran 2020 olurken, başvuru için https://mtstaj.co/onlinefinanspro/ adresi ziyaret edilebilecek.

Şube Finans 101 online staj programıyla da mekan bağımsız olarak öğrenciler, iş dünyası ve bankacılığı yakından tanıma fırsatı bulacak.

Program için son başvuru tarihi 28 Haziran 2020 olarak belirlendi. Programa başvuru için https://mtstaj.co/onlinefinans101/ adresi ziyaret edilebilecek.

QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Cenk Akıncılar, şunları kaydetti:

"QNB Finansbank ailesinin bir parçası olacak öğrenciler, bankada çalışmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyecek ve finans dünyasında başarılı olmak için gerekli becerilerini geliştirmenin yanısıra kariyerlerinde önemli bir adım atmak için fırsat elde edecekler."

18.06.2020 (Haber Merkezi)