ABB TV yarın yayında

ABB TV yarın yayında

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait internet tabanlı ABB TV, yeni yayın dönemine başlıyor.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın göreve gelmesinin ardından canlı yayımladığı ihaleler, meclis toplantıları ve faaliyetler ile yayıncılık anlayışına yeni bir soluk getiren ABB TV, yeni yayın döneminde zengin içeriği ve gündem belirleyen programlarıyla Ankaralılar’la buluşacak.

Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı bünyesinde özel olarak hazırlanan programların yayımlanacağı ve “www.ankara.com.tr” adresi üzerinden yayınlarını sürdüren ABB TV, 14 Eylül Pazartesi günü yeni yayın dönemine giriyor.

Kanalın yayın akışı da yine aynı adres üzerinden takip edilebilecek.

ABB TV ayrıca Türkiye’nin ilk mobil akıllı belediye uygulaması olan “Başkent Mobil”den de izlenebilecek.

ABB TV Genel Yayın Sorumlusu Elif Akaydın şu değerlendirmelerde bulundu:

“Amacımız bir yandan Büyükşehir Belediyemizin çalışmaları ve gündem hakkında bilgilendirme yaparken diğer yandan Başkentin tarihini, kültürünü, dokusunu farklı yönleriyle ele alıp özgün içerikleri vatandaşlarımızla buluşturmak. Haftalık yayın akışımızı bundan böyle www.ankara.com.tr adresimizden takip edebilirsiniz.”

Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin ise, ABB TV’nin yeni yayın dönemi ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları dile getirdi:

“Çok çalışacağız, gündemi tutacağız. Üzerine koyarak ilerleyecek, hiç durmayacağız. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairemizin ortak kalbi ABB TV, yeni yayın döneminde, yepyeni bir heyecanla Başkentlilerle buluşacak.”

13.09.2020 (Haber Merkezi)