AMAZON’DAN EĞİTİM

AMAZON’DAN EĞİTİM

 

Amazon Türkiye, KOBİ’lerin “amazon.com.tr” üzerinden satış konusunda uzmanlaşmasına destek olacak satıcı eğitim programını duyurdu.

Amazon Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, satıcıların kullanımına açılan program, “amazon.com.tr” üzerinden satış yapan küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin operasyon süreçlerini ve hizmetlerini geliştirecek dijital eğitim içerikleri barındırıyor.

Amazon.com.tr Ülke Müdürü Richard Marriott, satıcıların başarılarını önemsediklerini belirterek, şöyle dedi:

“Satıcılarımızın başarısı, bizim başarımızdır. Amazon Türkiye olarak Türkiye’deki işletmelerin dijitalleşme yolundaki süreçlerini desteklemek adına gerçekleştirdiğimiz satıcı eğitim programı bizim için büyük önem taşıyor. Bu eğitim programı sayesinde satıcılarımız, Amazon.com.tr süreçlerini daha iyi anlayarak gelişim süreçlerine ivme kazandırmak, işletmelerini Amazon aracılığıyla büyütebilme imkanına sahip olabilecekler."

Hızlı ve etkili şekilde ürün listeleme, online satış için kullanılan temel araç ve uygulamalar, Amazon Lojistik (FBA), Global Satış, reklam, promosyonlar ve diğer Amazon hizmetleri hakkında satıcıların uzmanlaşmasına destek olacak detaylı bilgi ve yönergeler barındıran satıcılara ücretsiz olarak sunuluyor.

20.07.2020 (Haber Merkezi)