Diplomada ‘ALTIN’ avantaj!

Diplomada ‘ALTIN’ avantaj!

 

Özel Altın Eğitim Okulları, öğrencilerine ABD lise diploması da verecek.

Okuldan yapılan sosyal medya duyurusunda şöyle denildi:

“Amerika Birleşik Devletleri Lise Diploması almaya ne dersiniz? Altın Eğitim Anadolu Lisesi öğrencileri artık çift diplomalı ve Amerika'nın en saygın üniversitelerinden, University of Missouri'de okumak için ön kabullü.”

Özel Altın Eğitim Okulları’nın web sayfasında ise şu bilgiler yer alıyor:

“Online öğretim bütün dünyada hızla yayılıyor ve dünya küçülüyor. Okulumuz ‘Dünya İnsanı Yetiştirmek’ vizyonuyla 24 yıldır öğrencilerine uluslararası projelerle destek verirken onlara 21. yüzyıl becerilerini de kazandırmak üzere öğrenim programlarını hazırlıyor.

Artık bir ayağınızı da yurtdışına bastırıyoruz. University of Missouri iş ortaklığıyla uygulamaya başladığımız bu programla hem yüz yüze hem de online aldığınız tüm dersler size çift diploma kazandırıyor.

Okul danışman ve öğretmenlerimizle birlikte Mizzou Academy danışman ve öğretmenleri başarınızı yükseltmek için sürekli yanınızda olacaklar.

Aldığınız diplomanızla, University of Missouri'ye ön başvurunuz tamamlanmış olacağı gibi Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde ki üniversitelere başvuru yapabileceksiniz.”

Ayrıntılı bilgi için:

https://altinegitim.k12.tr/okullarimiz/cift-diploma/

5.08.2020 (Haber Merkezi)