İNDİRİM ZİLİ ÇALIYOR

İNDİRİM ZİLİ ÇALIYOR

 

e-ticaret markası Hepsiburada, “Okullar Başlıyor, İndirim Zili Burada Çalıyor” kampanyası başlattı.

Hepsiburada’nın açıklamasına göre, firma, kırtasiyeden teknoloji ürünlerine, çalışma odası eşyasından hijyen ürünlerine kadar yeni eğitim döneminde ihtiyaç duyulacak tüm ürünleri avantajlı fiyat ve geniş seçeneklerle sunuyor.

Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan, bu zorlu dönemdeki hedeflerinin müşterilerinin sağlıklarını gözetirken, bütçelerini de rahatlatmak olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"40'tan fazla kategoride sunduğumuz 30 milyonu aşkın ürün çeşidiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarını evlerinden çıkmalarına gerek kalmadan karşılamaya devam ediyoruz. Bu yıl pandemi dönemindeki koşullarda öğrencilerin her türlü okul ihtiyacını ev konforunda topluca yapabilmesi için 'Okullar Başlıyor, İndirim Zili Burada Çalıyor’ kampanyasını başlattık. Bu kapsamda tüm müşterilerimize kırtasiye ürünlerinden teknoloji ürünlerine, çalışma odası çözümlerinden okulda ihtiyaç duyulacak hijyen ürünlerine kadar tüm ürünlerde geniş seçenek ve avantajlı fiyatlar sunuyoruz.”

Erturan, “Müşterilerimizin bütçelerini rahatlatmak amacıyla okul alışverişlerinde uygulamaya özel indirimler, hediye ürün kampanyaları gibi birçok avantajı sunuyoruz. Müşterilerimiz sunduğumuz alışveriş kredisi, çoklu kartla alışveriş gibi finansal destek çözümlerimizden de rahatlıkla faydalanabiliyor” dedi.

Hepsiburada'nın okul alışverişi kapsamında sunduğu ürünler arasında çevre dostu ve ekolojik ürünler göze çarpıyor.

Şirketin verilerine göre, okul hazırlıklarının başladığı Temmuz-Ağustos aylarındaki okul alışverişi, geçen yılın aynı dönemi ile karşılaştırıldığında özellikle okul çantası aramasının yüzde 80 arttığı görüldü ve okul çantası en çok satan okul malzemeleri arasında yer aldı.

Kalem ve yazı gereçleri, boya ve aktivite ürünleri de okul alışverişinin gözde ürünleri arasında bulunuyor.

Önceki yıllardan farklı olarak, online eğitim sebebiyle bu yıl laptop, mouse, klavye ve kulaklıklar da büyük ilgi görüyor.

Hepsiburada'nın verilerine göre, en çok okul alışverişi yapan ilk 10 şehir İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Muğla, Balıkesir, Eskişehir ve Adana olarak sıralandı.

25-35 yaş aralığı tarafından daha çok kırtasiye alışverişi yapılırken, okul alışverişi yapan erkek müşteri sayısının daha fazla olduğu da belirtildi.

8.09.2020 (Haber Merkezi)